بازدید حجت الاسلام نامدار مسئول محترم دفتر نهاد دانشگاه پیام نور مازندران از پیام نور مرکز آمل

حجت الاسلام و المسلمین نامدار مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور مازندران در بازدید از پیام نور مرکز آمل در بر تلاشی فراگیر از سوی اساتید، کارکنان و دانشجویان برای اسلامی شدن دانشگاه ها طبق فرمایش رهبری انقلاب تاکید کردند.

بازدید حجت الاسلام نامدار مسئول محترم دفتر نهاد دانشگاه پیام نور مازندران از پیام نور مرکز آمل

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور مازندران: حجت الاسلام و المسلمین نامدار مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بازدید از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نو رمازندران در دانشگاه پیام نو رمرکز آمل حضوریافت .

حجت الاسلام والمسلمین نامدار در نشستی که با حضور ریاست محترم دانشگاه، کارکنان و مسئولین تشکلهای دانشجویی برگزار شد با تاکید بر ضرورت اسلامی شدن دانشگاه ها طبق فرمایش و خواسته رهبر معظم انقلاب، تحقق این امر را تلاشی همه جانبه از سوی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانستند و افزودند دانشجو و مطالبه دانشجو یی یک از موارد پویایی دانشگاه بوده و حضور فعال دانشجویان و تشکلهای دانشجویی در تصمیمات و برنامه های دانشگاه یکی از مصداق های دانشگاه تراز اسلامی می باشد. ایشان تشکیل گروه های علمی دانشجویی در رشته های مختلف و معرفی، حمایت و پشتیبانی فعالیت های فرهنگی و علمی این گروها از سوی دفتر نهاد و مرکز رشد و نوآوری استان از برنامه های دفتر نهاد دانست.درادامه این نشست مسئولین تشکلهای دانشجویی  به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خوددر زمینه های برنامه های فرهنگی دانشگاه پرداختند.

در ابتدای این نشست دکتر قاسم پور رئیس محترم دانشگاه پیام نور مرکز آمل به تشریح شرایط آموزشی و عمرانی دانشگاه پرداختند.

دیدار حجت الاسلام والملمین نامدار با حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی امام جمعه محترم شهرستان آمل

حجت الاسلام والملین نامدار مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور مازندران در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی امام جمعه محترم شهرستان آمل با اشاره به ویژگی خاص دانشجویان دانشگاه پیام نور که درکنار خانواده تحصیل نموده و از آسیب های خوابگاهی به دور هستند اثر گذاری فرهنگی بر دانشجو را درو اقع اثر بر خانواده دانشجو دانستند. همچنین ایشان افزودند با اشاره به سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید، شهید چمران را مصداق استاد تراز انقلاب اسلامی دانسته و  نقش اساتید را در اسلامی شدن دانشگاه بسیار مهم دانستند. ایشان همچنین تشکیل کمیته خیرین دانشگاه با حضور امام جمعه محترام را خواستار شدند.

حجت ااسلام و الملمین مرتضوی امام جمعه محترم شهرستان آمل هم در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی وتشکر  از دغدغه و نگرانیهای حجت الاسلام نامداردر خصوص آسیب های دانشجویی و دانشگاه ، افزودند امروز باید اولویت مسئولین کشور توجه به معیشت و اشتغال و ازدواج جوانان باشد.ایشان امید افرینی را یکی از رسالت های اساتید و دانشگاهیان دانستند. حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به نامه حضرت علی علیه السلام به مالک اشتر  توجه به مردم و معشیت را از اولویت های مسئولین و مدیران دانستند.

 

 

 

کلمات کلیدی
Mr Asghari
تهیه کننده:

Mr Asghari

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *