حجت الاسلام و المسلمین علی نامدار به عنوان مسئول جدید دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مازندران معرفی شد

حجت الاسلام والمسلمین علی نامدار مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مازندران: ان شاء الله زمینه شکل گیری تمدن اسلامی با استقرار دولت اسلامی فراهم شود،رسالت جامعه دانشگاهی در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است.

با حضور مسئولین استانی و کشوری حجت الاسلام و المسلمین علی نامدار به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد رهبری پیام نور مازندران معرفی شد

              پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام  معظم رهبری دانشگاه پیام نور مازندران:در مراسمی با حضور مسئولین استانی و کشوری حجت الاسلام و المسلمین علی نامدار به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان مازندران معرفی شد.در ابتدای این مراسم دکتر سید افشین موسوی چلک رییس دانشگاه پیام نورمازندران با قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین اسلامی مسئول سابق دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه از ایشان به عنوان عنصری فکری،مشاور امین و دارای جامعیت در علم و اخلاق و مدیریت یاد کرد و تصریح کرد:حضور دفترنهادرهبری دردانشگاه امری الزامی است و دانشگاه نمی تواند بدون حضور روحانیت برنامه های فرهنگی خود را به پیش ببرد.وی افزود:مجموعه مدیریتی دانشگاه ارتباط خوبی با نهاد رهبری دارد و این دفتر ملجاء و ماوای همه دانشگاهیان است.دکتر موسوی چلک با ابراز خرسندی از انتصاب حجت الاسلام و المسلمین نامدار گفت:ایشان باشناختی که از دانشگاهها دارند قطعاً می توانند در دانشگاه پیام نور اثرگذارباشند.
حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان مازندران با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)و گرامیداشت مقام مادر و روز زن،گفت:با تمسّک و توسّل به مکتب فاطمی بود که انقلاب اسلامی ایران توانست ۴۲سال بااقتدار در دنیا بایستد و درخشان عمل کند. وی افزود:به برکت خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران ،انقلاب اسلامی در سطح دنیا گسترش پیدا کرد و توانست باوجود توطئه های دشمنان داخلی و خارجی ،مستحکم تراز گذشته به راهش ادامه دهد.وی باقدردانی اززحمات حجت الاسلام والمسلمین اسلامی در طی مدت مسئولیتش دردانشگاه پیام نور،از حجت الاسلام والمسلمین نامدار به عنوان شخصیتی با تجربیات گرانقدر،از خانواده ای روحانی و بومی استان یاد کرد و گفت:در پرتو فضای همدلی و هم افزایی مجموعه دانشگاه پیام نور مازندران ،روند فعالیت و اقدامات دفترنهاد رهبری در این دانشگاه شتاب بیشتری خواهد گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین مستقیمان مسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه مازندران نیزاز حجت الاسلام و المسلمین نامدار به عنوان مدیری با رویکرد علمی،فردی متواضع و مودب،با روابط عمومی بالا،اصالت خانوادگی،تجربه کاری مفید در نهاد رهبری یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که مجموعه دانشگاه از این ظرفیت استفاده کند.
محمد مهدی قلیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مازندران نیز با بیان اینکه بسیاری از دانشجویان از اینکه حجت الاسلام و المسلمین اسلامی از این دانشگاه رفته اند، آزرده خاطر شدند ،افزود:حقیقتاً ایشان با همه بچه های دانشجو و بخصوص دانشجویان بسیجی ،صمیمی و صادق ومخلص بودند. قلیان ابراز امیدواری کرد که با بصیرت دانشجویان و مردم ،به زودی زمینه های شکل گیری دولت جوان و انقلابی در سال آینده فراهم شود.
دکتر بابک مومنی رییس هیات نورالثقلین اساتید دانشگاه پیام نور مازندران در سخنانی از حجت الاسلام اسلامی به عنوان عصاره فضائل یاد کرد و گفت:ما جوانان معمولاً سخت پذیر و دیرباور هستیم اما اگر به باور رسیدیم تا آخر می ایستیم کما اینکه درباره حجت الاسلام اسلامی هم به این باور رسیدیم که ایشان فردی دل صاف،اخلاق محور،جوان باور،انقلابی،صمیمی،متواضع ، پیگیر و سختکوش بودند.دکترمومنی با اشاره به اینکه هنوز برخی از مطالبات و انتظار جریان انقلابی دانشگاه پاسخ داده نشده است،اظهارداشت:کرسی های آزاد اندیشی ،پاسخگویی به شبهات فرهنگی و تبیین گام دوم انقلاب برای اساتید و دانشجویان از مهم ترین انتظارات و نیازهای جامعه دانشگاهی است.
دکتر علیرضا زمانیان رییس دانشگاه پیام نور واحد قائمشهر با قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین اسلامی و نقش تاثیرگذار ایشان در مدت مسئولیت دفتر نهاد رهبری ،گفت:اساتید دانشگاه بایستی زبان خودشان را به زبان مردم نزدیک تر کنند و رسالت اجتماعی خویش را در محیط علمی و فرهنگی به خوبی ایفا کنند. وی راز موفقیت حجت الاسلام اسلامی را در اخلاص،سعه صدر،تواضع ،تلاشگری،نوآوری،میانه روی و انصاف دانست .
در ادامه این برنامه حجت الاسلام و المسلمین احمداسلامی مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان مازندران گفت:ماهنوزکاری برای انقلاب اسلامی انجام نداده ایم و خودمان را مدیون انقلاب و نظام می دانیم. وی از همکاری روسای وقت دانشگاه پیام نور استان،مراکز و واحدها،مدیران،اعضای هیات علمی،کارکنان، بسیج اساتید،تشکلهای انقلابی دانشجویی و انجمن های علمی و فرهنگی قدردانی کرد. وی از دانشجویان به عنوان عناصر اصلی دانشگاه یاد کرد و گفت:بسیج دانشجویی و بسیج اساتید پیشانی دانشگاه هستند که بایستی از این ظرفیتها استفاده شود. حجت الاسلام والمسلمین علی نامدار مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مازندران با بیان اینکه ان شاء الله زمینه شکل گیری تمدن اسلامی با استقرار دولت اسلامی فراهم شود،تصریح کرد:رسالت جامعه دانشگاهی در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است. وی از دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه ویژه،بزرگ و اثرگذار یاد کرد و گفت: خانواده و دانشجویان در این دانشگاه در هم تنیده اند و نقش دانشجو در انتقال مفاهیم انقلابی و دینی بسیار مهم است. وی خواستار توجه جامعه دانشگاهی و اساتید متعهد و انقلابی و دانشجویان با بصیرت به توصیه های هفت گانه مقام معظم رهبری در ذیل بیانیه گام دوم انقلاب شد و گفت:گام دوم باید تبدیل به گفتمان شود. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین میراحمدی معاون منابع انسانی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور به تفصیل مطالبی را مطرح کرد و بر ضرورت توجه جامعه دانشگاهی کشور به گفتمان ناب انقلاب اسلامی تاکید کرد.وی با قدردانی اززحمات حجت الاسلام اسلامی مسئول سابق دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گفت:حجت الاسلام و المسلمین نامدار از شخصیت های اصیل روحانی، بااندیشه ، متواضع ،با برنامه و تجربه گرانقدر هستند و می توانند در دوره کاری جدید منشا خدمات ارزنده و موثر باشند.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین اسلامی قدردانی شد.
براساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین اسلامی به عنوان مسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران منصوب شد.

 

 

کلمات کلیدی
Mr Asghari
تهیه کننده:

Mr Asghari

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *